Witamy na stronie naszej stronie, gdzie prezentujemy listę w naszej ocenie najlepszych hurtowni dostarczających styropian do Krosna. Zachęcamy do zapoznania się z listą i do zakupu styropianu w najlepszej cenie.

Hurtownia Styropianu

1. Hurtownia styropianu Styropian.info

Jesteśmy nową, dynamicznie rozwijającą się hurtownią styropianu na polskim rynku. Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży białego i grafitowego styropianu elewacyjnego, fundamentowego oraz podłogowego. W ofercie dysponujemy styropianem uznanych producentów. Od samego początku istnienia naszej firmy kładziemy duży nacisk na wysoką jakość sprzedawanego styropianu oraz niezbędnych akcesoriów do przeprowadzenia ociepleń, bardzo dobry kontakt z Klientem, sprawną i terminową realizację zamówień, a także pomoc i doradztwo już po zrealizowaniu zamówienia. Swoją działalność prowadzimy dobierając wyłącznie sprawdzonych Partnerów oraz Pracowników.

Styropian elewacyjny

Styropian fundamentowy

Styropian podłogowy

Styropian z dostawą do miasta Krosno

Nasza hurtownia specjalizuje się w sprzedaży styropianu elewacyjnego, styropianu podłogowego, styropianu fundamentowego, styropianu grafitowego oraz styropianu XPS. Zamówiony styropian dostarczamy na terenie całego kraju, także do miasta Krosno i okolicznych miejscowości. Przy realizacji dużych zamówień dostawa jest darmowa!

Duży asortyment styropianów

Optymalny styropian to podstawa dobrego ocieplenia nieruchomości. Dążymy do tego, aby zagwarantować Państwu szeroki asortyment styropianów w najlepszych cenach. Nasza hurtownia współpracuje z kompetentnymi producentami, aby zapewnić w asortymencie wyłącznie wysokogatunkowy styropian i podołać znacznym oczekiwaniom Kontrahentów. Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta Krosno do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień.