Witamy na stronie naszej hurtowni, gdzie mamy w sprzedaży profesjonalny styropian renomowanych producentów. Jeśli planujecie ocieplenie domu lub innego budynku i zamierzacie kupić styropian z dostawą do miasta Chodzież, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli macie pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Hurtownia Styropianu

Styropian z dostawą do miasta Chodzież

Nasza hurtownia specjalizuje się w sprzedaży styropianu elewacyjnego, styropianu podłogowego, styropianu fundamentowego, styropianu grafitowego oraz styropianu XPS. Zamówiony styropian dostarczamy na terenie całego kraju, także do miasta Chodzież i okolicznych miejscowości. Przy realizacji dużych zamówień dostawa jest darmowa!

Duży asortyment styropianów

Optymalny styropian to podstawa dobrego ocieplenia nieruchomości. Dążymy do tego, aby zagwarantować Państwu szeroki asortyment styropianów w najlepszych cenach. Nasza hurtownia współpracuje z kompetentnymi producentami, aby zapewnić w asortymencie wyłącznie wysokogatunkowy styropian i podołać znacznym oczekiwaniom Kontrahentów. Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta Chodzież do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień.

Styropian elewacyjny

Styropian fundamentowy

Styropian podłogowy

Hurtownia styropianu Styropian.info

Jesteśmy nową, dynamicznie rozwijającą się hurtownią styropianu na polskim rynku. Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży białego i grafitowego styropianu elewacyjnego, fundamentowego oraz podłogowego. W ofercie dysponujemy styropianem uznanych producentów. Od samego początku istnienia naszej firmy kładziemy duży nacisk na wysoką jakość sprzedawanego styropianu oraz niezbędnych akcesoriów do przeprowadzenia ociepleń, bardzo dobry kontakt z Klientem, sprawną i terminową realizację zamówień, a także pomoc i doradztwo już po zrealizowaniu zamówienia. Swoją działalność prowadzimy dobierając wyłącznie sprawdzonych Partnerów oraz Pracowników.

Naszym celem jest zaoferowanie szerokiej oferty styropianów elewacyjnych, podłogowych oraz fundamentowych renomowanych producentów