Witamy na stronie naszej hurtowni, gdzie mamy w sprzedaży profesjonalny styropian renomowanych producentów. Jeśli planujecie ocieplenie domu lub innego budynku i zamierzacie kupić styropian z dostawą do województwa podlaskiego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli macie pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Hurtownia Styropianu

Styropian z dostawą do województwa podlaskiego

Nasza hurtownia specjalizuje się w sprzedaży styropianu elewacyjnego, styropianu podłogowego, styropianu fundamentowego, styropianu grafitowego oraz styropianu XPS. Zamówiony styropian dostarczamy na terenie całego kraju, także do województwa podlaskiego i okolicznych miejscowości. Przy realizacji dużych zamówień dostawa jest darmowa!

Duży asortyment styropianów

Optymalny styropian to podstawa dobrego ocieplenia nieruchomości. Dążymy do tego, aby zagwarantować Państwu szeroki asortyment styropianów w najlepszych cenach. Nasza hurtownia współpracuje z kompetentnymi producentami, aby zapewnić w asortymencie wyłącznie wysokogatunkowy styropian i podołać znacznym oczekiwaniom Kontrahentów.

Styropian elewacyjny

Styropian fundamentowy

Styropian podłogowy